Menu

Sistem Kupon Oynarken Nelere Dikkat Etmeli?

Daha önce sistem kuponla kazanılmak isteniyorsa, ilk olarak banko maçların doğru tahmin edilmesi gerektiğinin altını çizmiştik. Peki, sistemli bir kupon oynanırken nelere dikkat edilmektedir?
İddaa oynarken kimisi sürprizli, kimi standart kimi de gol bahisli kuponları sever. Kimisi de sadece sistemli oynamayı kendine alışkanlık haline getirir. Sistemin anlamı aslında burada matematik anlamında kullanılan “kombinasyon” kelimesine karşılık gelmektedir. Yani küme içerisindeki alt kümelerdir. Örneğin: 12 yumurtayı 3’lü kombinasyonlar haline getirdiğinizde, 12’nin 3’lü kombinasyonunu oluşturmuş olursunuz. Burada yumurtaların hangi sırayla seçildiği önem arz etmemektedir.

Türkiye’de sistem ilk olarak tablolarla iddaa severlere anlatılmaya başlanmıştı. İlk olarak ortaya çıktığında sistem çok anlaşılmamıştı. Aslında sistem, düşünüldüğü kadar zor bir konu değil.
İddaa’da kazanmak için sistem kuponu tercih etmek yararlı olabilir. Tek maçtan yattım diye üzülmek yerine, sistemli oynayarak kaybedilen açık kapatılabilir. Akıllı bir şekilde kazanabilirsiniz. Büyük meblağlarda kazanamasanız bile, en azından yatırdığınız parayı geri alabilirsiniz.

-Maç oranını 2 ve üzerinde seçmeye çalışın. Ancak çok da abartmayın. İçerisinde düşük oranlı güvendiğiniz bir tane maç olsun.
-Alt-Üst, Karşılık Gol Var/Yok da oynayabilirsiniz. Kazanma şansınızı bu şekilde arttırabilirsiniz.
-Çok sayıda düşük oranlı maç seçmeyin. Sistemli kuponlarda en düşük oranınız 1,50 olsun. Bu şekilde en az zararla kurtulabilir, kaybetme olasılığınızı düşürebilirsiniz.