Menu

Büyük Takımların Kazanma Olasılığı

Göz önüne alınması gereken en önemli noktalardan bir tanesi de, büyük takımların aynı hafta kazanma olasılığıdır. Büyük takımların aynı hafta kazanma olasılığı tam olarak ¼’dür. İddaa oynarken mümkün olduğu kadar büyük takımlara galibiyet vermekten uzak durun. Zaten dikkatli baktığınızda büyük takımlarının oranlarının düşük olduğunu fark edeceksiniz.

Bir Kuponda Oynanacak Maç Sayısı
Bu aslında herkesin aklında olan bir soru: Bir Kuponda Ne Kadar Maç Oynamalıyım Uzmanlar bu sorunun cevabını 3 olarak belirtiyor. Yani bir kuponda 3 taneden fazla maç oynamayın. Bir kuponda 3 maç oynayıp hepsini kazanma olasılığınız yalnızca yüzde 3,8dir. 3ten fazla maç eklediğinizde, yani bu sayı 4-5-6 ve hatta 7yi bulursa, aslında o kuponunuz fantezi kupon olmaktan başka hiçbir şeye yaramaz. Bir kuponda fazla maç oynamak yerine, bir kuponda gerçekçi bir maç oynamak daha kazançlı olacaktır.

Maçta Alt-Üst Kombinasyonuna Dikkat Edin
Bir kuponda aslında alt-üst oynamak her zaman daha gerçekçidir. 3 maç için sonucu tahmin etmek, maçta kaç gol olacağını tahmin etmekten daha zordur. Bu sebeple maç için mümkünse alt üst kombinasyonu yapın. Bu kazanma olasılığınızı daha fazla arttıracaktır.